Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Nasza oferta

 
Z przyjemnością pragniemy Państwu polecić swoje usługi w zakresie kompleksowej realizacji projektów z branży elektrycznej i teletechnicznej. Firma ENITEL s.c. powstała w 2008 roku i tworzą ją doświadczeni pracownicy posiadający wieloletnią praktykę zawodową i wiedzę w zakresie wykonawstwa szeroko pojętej elektryki, teletechniki i usług informatycznych. Jesteśmy zespołem ukierunkowanym na rozwój nowych technologii oferującym nowatorskie rozwiązania, zapewniając jednocześnie wsparcie przy ich wdrażaniu i utrzymaniu. Do dyspozycji naszych klientów oprócz wiedzy i kompetencji, oddajemy również profesjonalny sprzęt i wyposażenie. Wszystkie prace realizujemy za pomocą własnych specjalistów, wyposażonych w elektronarzędzia firmy Hilti i Bosch. Do pomiarów wykorzystujemy mierniki Fluke, oraz nowoczesne mierniki Sonel. Materiały, które wykorzystujemy do realizacji inwestycji są najwyższej jakości, oraz posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.
Posiadamy również odpowiednie zaplecze transportowe w postaci pojazdów dostawczych, dzięki którym nasze ekipy dojadą do miejsca instalacji z odpowiednim wyposażeniem i elementami niezbędnymi do realizacji zadania. Korzystając z kolei z samochodów osobowych możemy zapewnić sprawną i niezawodną obsługę serwisową. Dzięki współpracy z wiodącymi dostawcami, w przypadku realizacji obejmujących również dostawę elementów i sprzętu, możemy zaproponować bardzo korzystne warunki handlowe. W ramach realizowanych projektów zapewniamy bezpłatne konsultacje, wstępne opracowanie i kosztorysowanie.
Wykonujemy projekty dla przedsiębiorstw i instytucji jak również dla inwestorów prywatnych.
Doświadczenie, oraz wciąż doskonalone umiejętności pozwalają nam na stosowanie najlepszych rozwiązań w dbałości o bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie naszych klientów, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny usług.
Kompleksowa oferta firmy obejmuje trzy główne kategorie, takie jak wykonawstwo, pomiary i usługi informatyczne.
 
enITel s.c.
ul. Mateckiego 4a/139
Poznań 60-689
tel. 61 101 45 05
e-mail: biuro@enitel.pl
NIP 7781457932
REGON 300924634